או איך בא לעולם מוצר דיגיטלי חדש?

חברת innovate, אחד הלקוחות הוותיקים במשרדנו, מובילה את ענף מוצרי הגמר לתחום המשרדים בארץ ועוסקת בפרויקטים רבים וגדולים גם מעבר לים. קהל לקוחותיה כולל אדריכלים ומעצבים מובילים בתעשייה, כמו גם מנכ"לים בכירים של חברות הזנק, הייטק ועוד.

החברה מנהלת ומביאה לקו הגמר מאות פרויקטים בשנה, מייבאת ומייצרת אלפי מוצרים בקטגוריות שונות ומגוונות כמו ריהוט, מחיצות, אקססוריז ועוד.

הבריף עם הזנקת הפרויקט לאתר חדש רק לא עוד אתר קטלוגי משעמם… בכדי לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר, התחלנו במחקר מתחרים ולקוחות, חידוד מסרים ומיקוד בתועלות הייחודיות שיש לחברה להציע.

התהליך כלל ראיונות משתמשים ולקוחות כדי להבין גם מה הצרכים שלהם בחיים המקצועיים ומה הציפיה שלהם מהאתר החדש של החברה. מה שהיה חשוב לנו במיוחד – זה מה יהיה אפקט ה-'וואו' עבורם, מבחינת כלים ושימושיות. משם היה קל יותר לצאת לאפיון ותכנון כלים אשר יגבירו את חוויות המשתמש וישלימו בצורה הוליסטית את מגוון השירותים של החברה לקוחותיה.

בשלב הבא, עסקנו ביצירת תוכן מקורי וחדשני אשר משמש תוספת מקצועית והשראה לבעלי המקצוע.

מוזמנים להתרשם ממגוון הכלים והקריאייטיב שפותחו במסגרת האתר החדש.

board

כלי עבודה חדש - ממשק לוחות השראה

במקום עוד ממשק קטלוגי שמכיל אלפי פריטים, יצרנו כלי שימושי עבור אנשי מקצוע, אשר מאפשר יצירת  לוחות השראה לפרויקט חדש תוך חשיפה למוצרי החברה הרבים.

שיטוט במוצרים המוצעים בקטגוריות השונות בממשק לוחות השראה, משמש למעשה תחליף קטלוגי פונקציונלי וגם מאפשר למשתמש לקבל פרטים נוספים עבור מוצר מסויים שהוא מגלה בו עניין ע"י מעבר לקישור רלוונטי או פניה ישירה למנהל לקוח בחברה.

board
newproduct

נקודת מגע חדשה בחווית הלקוח

אחד הדברים החשובים בתכנון חווית משתמש היא למפות את כלל נקודות המגע ומסע הלקוח, כולל אלו הפיסיים וחשוב מכך – לגלות קשב לשטח.

עם המעבר של אינובייט לחלל חדש ומרשים, פיתחנו שירות חדש של הזמנת מקום עבודה בבית אינובייט באמצעות טופס הזמנות ייעודי באתר.

השירות מיועד עבור לקוחות פרימיום אשר מוזמנים לעבוד במתחם וליהנות מהפסיליטיס שיש לו להציע או להיפגש עם לקוחותיו.

partners

Creative House

מעבדת השראה דיגיטלית, מגוונת ועשירה אשר כוללת תוכן מקורי רב שנוצר במיוחד עבור הפלטפורמה החדשה.

creative03
creative02

אינובייט TALK

מומחים מעולמות תוכן משלימים, התראיינו למצלמה שלנו וסיפרו על תחומי המומחיות באופן מעשיר ומגוון, מעורר מחשבה והשראה בקרב מי שעוסק בתכנון חללי עבודה.

עוררנו את סקרנותך? 

קליק לכניסה לאתר אינובייט

Want To Create Something Great?
Fill Out The Fields Below