נדמה שלכל מקום שלא נפנה הביטוי "בינה מלאכותית" יתפוס כותרות ויעורר סקרנות רבה. מגוון כלים חדשים לשימוש פותחו בשנה האחרונה והם עוברים עדכוני גרסאות ושכלולים על בסיס חודשי. היצע הכלים הוא רב ועשיר. החל מכלי מחקר וכתיבה כמו Chat Gpt וגוגל בארד וכלה בכלים מתקדמים ליצירת תמונות (כמו midjurney , dall e או face swap)  ואפילו יצירת סרטונים (Pika).

 

לצד עושר הפלטפורמות, עולות סוגיות רבות כמו האם יוכלו להחליף את אנשי המקצוע – במיוחד בתחומי הקריאייטיב וסוגיות נוספות הקשורות לזכויות שימוש.

באשר לשאלה האחרונה, נכון לכתיבת שורות אלה, אין פסיקה תקדימית (בוודאי שלא בישראל) באשר לזכויות שימוש. לכן כדאי לשקוח כל מקרה לגופו.

לנושא היכולת של הפלטפורמות הללו להחליף את אנשי המקצוע, לטעמנו התשובה היא חד משמעית לא.העושר שהן מביאות תורם רבות לקריאייטיב, מחדד אותו ומאפשר לו להיות מדוייק ונגיש יותר. אולם, עדין הן משמשות כלים (טובים וחשובים) בלבד.

על אנשי המקצוע המודרניים ללמוד כיצד לאמץ אותם לשימוש שוטף יומיומי בכדי לשפר את איכות התוצרים שלהם ולשכלל את היכולות שלהם.גם אנחנו משתעשעים במגוון הפלטפורמות הקיימות, הן לטובת מחקר – פסיכולוגי לגבי משתמשים וסוגיות שונות במחקרי טרנדים וכלכלה התנהגותית והן ביצירת קריאייטיב ותמונות שעוברות אצלנו עיבודים בסטודיו.

נשמח לשתף כמה מהקמפיינים שנוצרו אצלנו עבור לקוחות באמצעות בינה מלאכותית.

 

המותג הבינלאומי YALE

עוסק בפתרונות חכמים לאבטחת הבית, מותג אשר ערכיו מבוססי חדשנות, טכנולוגיה וחוכמה.בפורים שנת 22 עלינו עם קמפיין שבו המותג התחפש לחנות ממתקים מתוקה באמצעות כלי בינה מלאכותית וקרא למשתמשים להפוך את הבתים הבטוחים והחכמים שלהםלבתים מתוקים – Yale Home Sweet Home.

קישור לדף הפייסבוק של המותג: https://bit.ly/3OyDA8a

חברת INNOVATE

פרויקט אחר נעשה עבור חברת INNOVATE ועסק בתחזית עתידית של עיצוב סביבות עבודה כחלק מתערוכה שאצרנו עבור המותג. נעזרנו בכלי המחקר ליצירת תחזיות טרנדים ומגמות בתחום, ולאחר מכן יצרנו בסטודיו הדמיות של עיצוב חללי עבודה של המחר – בשנת 2050.

קישור לפרויקט המלא >>https://bit.ly/3SydgvY

המרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין

גם בקרב לקוחות שעוסקים בתחומים פחות קונבנציונליים מבחינת קריאייטיב ויצירה, אפשר לחולל פלאים תוך כדי שיתוף פעולה פורה. המרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין, בית חולים של קופת חולים כללית, הרים את הכפפה ויצרנ ביחד בראש השנה 2023 סדרת ברכות שנה טובה אשר עוצבו בכלי בינה מלאכותית על בסיס איחולי חולים ומשוקמים במרכז. הפרויקט זכה לתהודה רבה וחשיפה בכלי תקשורת.

Want To Create Something Great?
Fill Out The Fields Below